Kategorie
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K Wszystkie kategorie semi contact full contact
Pokaż tylko zawodników z klubu
i ich numery walk na matach
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
semi contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bobrowska Kinga | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
2. | Brodowska Patrycja | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
3. | Cichosz Hanna | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Duch Amelia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Górkiewicz Daria | BUSHIDO |
6. | Iwan Zuzanna | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
7. | Kobus Julia | KSW Bushi |
8. | Mordarska Pola | UKS Karate KANKU |
9. | Rudniewska Weronika | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Skarbek Julia | KSW Bushi |
11. | Vasylyshyn Karyna | HCA Highlander Karate Team |
12. | Wiktorska Lena | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
13. | Żukowska Izabela | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
14. | Krzysztoszek Pola | UKS HEROS |
15. | Wolszczak Lena | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
16. | Sikorska Amelia | UKS Mushin |
17. | Sulińska Anna | Klub Karate Kyokushin IPPON |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gołczyk Natalia | KSW Bushi |
2. | Sobiech Iga | BUSHIDO |
3. | Szymońska Marta | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Vus Valeriia | UKS Mushin |
5. | Sęk Julita | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
6. | Białousz Patrycja | SEKAI |
7. | Gabryjeluk Wiktoria | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Stachnik Oliwia | UKS Pancerni |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gospoś Borys | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Kulesza Gabriel | KYOKO Warszawa |
3. | Machniewski Szymon | Klub Karate Kyokushin IPPON |
4. | Maliszewski Maksymilian | UKS Karate KANKU |
5. | Olędzki Kacper | UKS HEROS |
6. | Piętka Konrad | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
7. | Pyda Antoni | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
8. | Zamerfeld Sebastian | KETSUI |
9. | Pietraniuk Szymoon | MKS KK Radzymin |
10. | Nowiński Piotr | MKS KK Radzymin |
11. | Czerwonka Henryk | UKS Mushin |
12. | Modzelewski Franciszek | MKS KK Radzymin |
full contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Wójcicki Bartłomiej | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Włodarski Marek | UKS Mushin |